معرفی شرکت

بی گمان اصلی ترین دغدغه های مدیران ارتقاء سازمان، تعالی و پیشرفت آن در شرایط کاری این زمان می باشد. سیستم های مدیریتی جدید، تکنیکها و مهارتهای نو از یک طرف، رقابت شدید و محدودیتهای منابع و خارجی سیستم از طرف دیگر مدیران را بر آن می دارد تا ضمن افزایش کارایی سازمان و پرسنل خود، از گردونه رقابت عقب نمانده و با علم روز و تکنیکهای جدید مدیریتی خود را تجهیز نمایند. افزایش آگاهی مشتریان، تنوع سلایق و بالا بردن انعطاف پذیری در برابر خواست جوامع پیشرفته و مشتریان عمده باعث گردیده که مدیران، سازمانها، پرسنل و تأمین کنندگان در راه بی پایان کیفیت گام برداشته و از سایرین عقب نمانند. سیستم هایی مانند: EFQM، استانداردهای مدیریتی ISO 9001-2000، تکنیکهای BPR ،RE.ENG، مدیریت پروژه، CRM، مدیریت عملکردPMS ،IMS ،PRM و بهره وری ISO14000، تحول اداری همه گواه مطالب فوق است.

در این میان شرکت خدمات آموزشی و مدیریت پیام بر آن است تا با جمع آوری کارشناسان خبره و اساتید فن گامی هر چند کوچک در ارتقاء کیفی و علمی و بهره وری ادارات، نهادها، سازمانها، شرکتها و کارخانجات برداشته و آنها را در این راه پر مخاطره و پر پیچ و خم مساعدت نماید. آنچه در این میان قابل توجه است، آنست که مجموعه پیام اگر چه از بهترینهای مشاوره، آموزش و پژوهش در جهان صنعت و مدیریت نیست اما از آنها چیزی کم نداشته و با به روز کردن علم کارشناسان، مدیران و همچنین ترکیب آن با تجربه کاری و در نظر گرفتن ملاحظاتی که قطعاً مختص کشور عزیزمان ایران است، سعی بر آن دارد بهترین و برترین خدمات آموزشی، علمی، مشاوره ای و اجرایی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

بخشي از فعالیت ها و خدمات شرکت به شرح زیر مي‌باشد.

برگزاری دوره های آموزشی استانداردهای :

ISO 9001:2008

ISO 14001:2004

ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001

مدل تعالی سازمانی EFQM – TQM

سازماندهی محیط کار 5S

ISO 22000

صنایع غذایی HACCP

غذای سالمتر – کسب و کار بهتر SFBB

کالیبراسیون

ISO / IEC 17025

برگزاری دوره ها و سمینارهای :

علوم بانکی

علوم تخصصی مدیریت

علوم بازاریابی

سیستمهای کیفیت و اداری

روانشناسی صنعتی / سازمانی و راهکارهای آن در مدیریت سازمان

حامیان سمینار

asnaf
etka
foodna
jameye marakez pazirai kish
kanoon
resturan

اسپانسرهابرای نمایش فیلم این افزونه را دانلود کنید

اگر تابحال گواهینامه های بین المللی برای سازمان خود اخذ نکرده اید، تمایل دارید کدامیک از گواهینامه های زیر را دریافت نمایید؟

آمار بازدیدکنندگان

2757امروزmod_vvisit_counter
3255دیروزmod_vvisit_counter
9366این هفتهmod_vvisit_counter
17198هفته گذشتهmod_vvisit_counter
56416این ماهmod_vvisit_counter
57608ماه گذشتهmod_vvisit_counter
597711کل بازدیدهاmod_vvisit_counter
امروز: 01 شهریور 1396